Historia Quantum: Historia w 40 Moments

Utterly piękne. Głęboko niepokojące. Teoria kwantowa jest po prostu najbardziej udany z powodu fizycznego wszechświata, jaki kiedykolwiek wymyślono. Jego koncepcje stanowią podstawę dużo XXI wieku technologia, że u200bu200bteraz bierze za pewnik.

Ale wudany z powodu fizycznego wszechświata, jaki kiedykolwiek wymyślono. Jego koncepcje stanowią podstawę dużo XXI wieku technologia, że u200bu200bteraz bierze za pewnik.

Ale w tym samym czasie ma

całkowicie podważył naszą zdolność do sensu świata w jego najbardziej podstawowym poziomie. Niels Bohr twierdził, że każdy, kto nie jest wstrząśnięty teoria nie rozumiał. Amerykański fizyk Richard Feynman poszedł dalej: stwierdził on,

że nikt nie rozumie. Historia rozpoczyna się w 1900 roku Quantum, wykrywania wieku nauki gry się zmienia. Popularny pisarz science Jim Baggott Pierwszy pokazuje, jak się na przestrzeni trzech dekad, Einstein, Bohr,

Heisenberg, i innych, opracowanych i udoskonalonych teorii

– i otworzył wrota. Rzeczywiście, od tego czasu torrent pomysłów bije od świata czołowych fizyków, ponieważ badania i zastosowanie teorii dziwaczne konsekwencje. Do nas z opowieści początku do dnia dzisiejszego, Baggott organizuje swoją opowieść około czterdziestu punkt zwrotny momenty odkrycia.

Wiele z nich jest nierozerwalnie związany z bohaterów – ich rywalizacji i współpracy, ich argumenty, a nie mniej, ich emocje, ponieważ sensie, że

nowo definiuje, czym

jest rzeczywistość środków.

Poprzez połączenie historii i nauki, doświadczamy ich zapierające dech w piersiach skoki teorii i eksperymentu, ponieważ odkrywają takie niespodziewane i zadziwiające zjawisko jak czarne dziury, wszechświaty wielu, kwantowe splątanie, bozon Higgsa, i wiele more.Brisk, jasne , i atrakcyjne, The Story Quantum pisze nauki w

najlepszym wydaniu. Przekonujące

spojrzeć na sto-letniej historii teorii kwantowej, to oświetla pomysłem, ponieważ pokazuje, jak pokolenia fizyków zmagały się z tego potwora do tej pory.
Amazon Sales Rank: # 12863 w Książki wydania: 15.04.2011 Język oryginału: angielski Ilość przedmiotów: 1 Wymiary: 1.69 „hx 6,60” wx 9,40 „l, 1,99 kg Oprawa: Książki 320 stron Funkcje ISBN13:

9780199566846 Stan: Nowe Uwagi:..!

NOWY Z WYDAWCA 100% satysfakcji Śledzenie znajdujące się w większości zleceń kupna z Confidence Miliony sprzedanych książek!

Ten wpis umieszczono w kategorii Bez kategorii. Bookmark the permalink. Komentarze i odpowiedzi (trackback) zostały zablokowane.